Hakkımızda

Güzel Turizm, 1999 yılında Hac  organizasyonlarına yeni bir soluk getirebilmek amacıyla Antakya’da kuruldu.

Kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak seyahat acentaları arasında  müstesna bir yer edinmiştir.

Türkiye geneline yayılmak  ve  sektörde ilk sıralarda yer almaya aday olduğunu göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışını kendine ilke edinen Güzel Turizm, 2012 yılında umre ve hac sektörüne yeni bir anlayış getirmek istemektedir.

Güzel Turizm, Hac ve umre organizasyonları düzenleyerek başladığı seyahat acentacılığı serüvenine IATA anlaşması yaparak uçak bileti satış acenteliği ile devam etmek ve  sizden aldığı güçle organize edeceği hac ve umre organizasyonlarında da kendisini ispatlamaya hazırdır.

Güzel Turizm “müşterilerimiz bizim hem dost, hem de misafirlerimizdir” düsturu, “dua, dostluk ve hizmetinize talibiz” felsefesini ilke ve düstur edinmiştir. Çıktığımız bu zahmetli yolda sizlerden aldığımız destekle kalite ve seviyemizi her geçen gün daha yukarılara çıkarmayı ve bu sektörde dünya var oldukça sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Saygılarımızla,
GÜZEL TURİZM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.